K&F Koncept adaptér uchycení LM-EA7 pro Pentax K objektiv Leica M fotoaparátu M-P M240 M10 M9 M8 M7 M6 M5 M4 MP MD CL

  • Recenze
  • Skladem
688.93 Kč 654.47 Kč

Štítky: pentax k, david stuha, mp přehrávač, ea7 muži, 1n4007 smd, objektiv pentax k100d, k f koncept, Sega, fuji ef, fotoaparát leica.

K&F Koncept adaptér pro Pentax K mount objektiv Leica M fotoaparátu

K&F Koncept je one-stop rafinované fotografické poskytovatele řešení. K&F Pojetí se specializuje na design. výzkum, výroba a prodej fotografického příslušenství.K&F zavázala k vytvoření profesionální a inovativní produkty opírající se o přátelské, citlivé služby pro potěšení našich významných zákazníků po celém světě.

Vlastnosti:

Vysoce kvalitní a kompaktní. Vyrobeno z mosazi a hliníku (ne plast). 100% Zbrusu Nový Barva: Černá

Vhodné pro:

Pentax K ( M F FA )Mount Objektiv Leica M typ240,M-P typ240,M10 fotoaparát, Ricoh GXR A12 M-Mount Modul Při použití Leica M fotoaparátu,funkce Vazba v rozmezí zaměření nemůže fungovat.Zvažte prosím pečlivě před platbu.

Poznámka:

Pokud váš fotoaparát je uvedeno "objektiv není správně nainstalován", prosím, upravit fotoaparátu menu nastavení. Obvykle nazývá uvolnění závěrky objektivu není nainstalován", můžete změnit nastavení povolit. Konkrétně viz návod k obsluze fotoaparátu I když objektiv se vejde fyzicky, automatická membrána, automatické zaostřování, nebo jakékoli jiné funkce nebude fungovat při použití tohoto adaptéru.Nemáme žádné elektrické kontakty ve adaptér kroužek. Plně manuální ovládání, manuální ostření, manuální nastavení clony nastavení může být dosaženo s tělem manuální expozice, priorita clony expozice.V tomto případě "stop-down mode", bude muset být použity při měření, protože objektiv nemá možnost mít svůj clona řízena těla fotoaparátu.Můžete střílet v Manuálním nebo Režim Priority Clony. Před použitím, nastavit váš fotoaparát Menu: "Střílet bez objektivu".

O nás:

QYcamera kamera obchod otevřel v Šanghaji, Čína v roce 2003, naší hlavní činností je prodej fotografického vybavení a příslušné doplňky. Zastupujeme primárního dopravce pro mnoho značek, včetně Kipon (2003), Tenpa (2005), Cam-v (2007), TECHART (2010), Zhongyi (2013), a Voigtlander (2013) (čísla v závorkách se vztahují k době, kdy jsme se stali primárního dopravce pro značku), a nastavit naše vlastní značky, Shoten, v roce 2014. S cílem uspokojit globální požadavky zákazníků pro fotografování, jsme otevřeli naše kamera obchod na ebay v červnu 2013. Prodáváme originální zboží za spravedlivé ceny v dodržování naší tradicí poctivého podnikání, a to v našich silách, aby vyhovoval jejich preference a potřeby a řešit problémy setkají v nákupu a výběru. Vaši důvěru, pochopení a přízeň představují největší podporu pro náš obchod. Přátelé z celého světa, jsou srdečně zváni.

Kontaktujte nás:

Máte-li jakékoli obavy, prosím, neváhejte a napište nám. I když možná nejsme schopni okamžité reakce, nějaký čas kvůli jet lag, slibujeme, že odpovědět DO 24 hodin.

Vraťte nám:

Pokud naše výrobky jsou vadné, nebo je tam jiný problém s funkcí, prosím, kontaktujte nás do 14 dnů. Podporujeme vrácení, vrácení a výměnu, ale prosím, na vědomí, že kupující bude muset dovolit všechny logistické náklady mohou způsobit. Nicméně, pokud zboží jsou potvrzeny jako vadný na vyšetření, budeme rozhodně provádět všechny náklady.

Doprava:

Pokud naše výrobky jsou vadné, nebo je tam jiný problém s funkcí, prosím, kontaktujte nás do 14 dnů. Podporujeme vrácení, vrácení a výměnu, ale prosím, na vědomí, že kupující bude muset dovolit všechny logistické náklady mohou způsobit. Nicméně, pokud zboží jsou potvrzeny jako vadný na vyšetření, budeme rozhodně provádět všechny náklady.


  • barva: černá
  • BrandName: K&FConcept
  • Číslo Modelu: PK-LM
  • Značka: K&F KONCEPT
  • Kompatibilní Značka: Leica