Heslo, Klíč-Box Velké Velikosti Dekorace Key Code Box-Uložení Klíče Zámek-Box Na Stěnu Heslo Box-Venkovní Klíč Safe Lock-Box

  • Recenze
  • Skladem
571.78 Kč 285.89 Kč

Štítky: kniha box bezpečný, mini bezpečná peněženka, klíčový trezor venkovní metall, box bezpečný, key locker zámky, kód zámku, židle polštář podporu, malé bezpečné případ, miniaturní zvířecí figurky pro řemesla, box key.

Heslo, Klíč-Box Velké Velikosti Dekorace Key Code Box-uložení Klíče Zámek-Box na Stěnu Heslo-Box Venkovní Klíč Safe Lock-Box Vlastnosti: 1.4-místné heslo volant, 10,000 kombinací heslo, snadno změnit na vůli, security a anti-theft. 2.Zesílené hliníkové slitiny zámek tělo, silnější, bezpečnější a efektivní odpor k násilnému poškození. 3.Velký prostor, není třeba přinést klíč, když jde ven, cestovat snadněji, snadno ovladatelný. 4.Nastavit číslice, které chcete, jako je vaše hesla a 4-místné kombinace je snadno zapamatovatelné a reset. 5.Heslo zámek je ideální pro dům, nouzový vstup, dovolenou doma, pet sedící, a v kanceláři. Popis: 1.Vyhnout se blokování a poskytují klíče k makléři, dodavatelé, rodinní příslušníci a nájemci. Nemusíte se místo klíčů pod koberec nebo květináč. Klíč brankář s číselným kódem vám pomůže ušetřit čas a chránit sami sebe bez rizika ztráty nebo odcizení. 2.Tento zámek-box přijímá tvrdé hliníkové slitiny pro dlouhou životnost a této kovové materiálu je rez-důkaz, vodotěsné a odolné proti korozi. Specifikace: Název Produktu: Zámek-Box Materiál: Hliníková Slitina Barva: Černá/Šedá (Volitelné) Velikost: 125x95x40mm/4.92x3.74x1.57in Páčka Tloušťka: 7mm/0.28 in Zámek Tyč Rozteč: 10 mm/0,39 v Působnosti: ID Karty, Bankovní Karty, Klíče a tak dále Balíček Informace: Velikost Balení: 150x120x70mm/5.91x4.72x2.76in Balíčku hmotnost: 520g/1.15 lb Obecné Balíček obsah Balení: 1 x Key Lock-Box 1 x Ruční Poznámky: 1.Prosím, dovolte 0-3cm rozdíl vzhledem k ruční měření. 2.Vzhledem k různým sledovat a světelný efekt, skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od barvy ukázal na fotografii.


  • Původ: KN(Původu)