USDA a ES Certifikované Bio Brusinkový Extrakt 20:1 Anthocyanin

  • Recenze
  • Skladem
371.72 Kč 323.48 Kč

Štítky: blueberry rostliny, černé barvivo vlasy, barvivo, krém barvení vlasů, modré barvivo na vlasy, barvení vlasů bílé, lcd lenovo yoga, barvení vlasů v pračce, anthocyanin barvení vlasů, obarvit vlasy na červeno.

Úvod Název Produktu: Ó rganic Brusinkový Extrakt latinský Název: Vaccinium vitis-idaea Linn.Část Použité:ovoce Specifikace: 20:1 Vzhled: Nachově Červený Skladování: Skladujte v chladném a suchém místě a vyhnout se světlo a teplo.Doba Použitelnosti: 2 Roky Funkce 1.Snížit krevní tlak 2.Snížení oxidovaného LDL cholesterolu 3.Snížit zánět 4.Snížit šance na srdeční infarkt 5.Snížit dobu zotavení po infarktu 6.Snížení tělesné hmotnosti 7.Snížit zánět oka 8.Snížení svalové zotavení po tréninku 9.Regulovat hladinu cukru v Krvi 10.Snížit pravděpodobnost vzniku rakoviny Původu surovin pro O rganic Brusinkový Extrakt

Náš Organický Brusinkový Extrakt 20:1 poměr, což znamená, každá porce je 20 krát koncentrovanější než Organický Brusinkový, Co je Brusinkový Extrakt?

Brusinka je nízký, plíživý stálezelený keř, roste v Severní Americe a Eurasii.Lingoberry má visící shluky malých bílé nebo narůžovělé květy.Brusinkový produkuje více ovoce v plném slunci.Jeho listy jsou tmavě zelené a voskové.

Tyto málo známé vzdálení bratranci brusinkového ovoce jsou mnohem menší a šťavnatější než jejich jiné bobule protějšky a jsou mocným zdrojem konzervační látky a pektiny.

Tyto malé bobule jsou věřil být vynikající zdroj vitamínu A, B a C a jsou power-balené s jinými esenciálních živin, jako je vápník, hořčík, fosfor, sodík a draslík.Díky své bohaté nutriční hodnotu, brusinky jsou věřil prospěch obou krvi a zdraví kostí.

Naše ekologické produkty byly certifikovány Kiwa-BCS v souladu s EU a USDA organické předpisy.

Budeme vždy posílat každé várky vzorky, aby třetí strany, včetně Eurofins, SGS, Alex Stewart reziduí pesticidů, těžkých kovů, mikrobiologie, aflatoxiny, PAU, SO2 testování.

Je třeba, aby velké množství našich výrobků?Wersquod rádi pomůžeme!Prosím, kontaktujte naše Hromadné

oddělení k projednání podrobností

info na dbforest.com


  • Typ: Magnetické Toe Ring
  • Typ Položky: Hubnutí Krémy