Z nerezové Oceli Hotel Domácnosti Věšák Podlaha Dvakrát Tyč Koupelna Dvoulůžkový T-tvarovaný Ručník Rack Moderní Police, Věšák na Ručníky

  • Recenze
  • Skladem
767.24 Kč 613.75 Kč

Štítky: koupelna ručník, závěsné police na zeď, nohy ručník, vana podlahu ručník, vana mat ručník, hotel ručník, display rack police, kovové shelv, kovové police, podlaze v koupelně ručník.

Z nerezové Oceli Hotel Domácnosti Věšák Podlaha Dvakrát Tyč Koupelna Dvoulůžkový T-tvarovaný Ručník Rack Moderní Police, Věšák na Ručníky

Bullet Body: 1、Vynikající řemeslné zpracování: jemná povrchová úprava, a dokonce i jemné zbarvení, snadno se čistí a odolné, s použitím pokročilé bezešvé technologii svařování.

2、Tří-dimenzionální sušení: zlatý sušení vzdálenost, ventilační efekt je dobrý, ten ručník je skládané vertikálně a suší se, a není tam žádný záhyb v bytě, který je vhodný pro rodinné použití.

3、Širokou použitelnost: nosná základna je více stabilní a silný, kterou se přizpůsobuje venkovní, ložnice, balkon, koupelna a nebude blokovat slunce.

4、Intimní design: EVA anti-skid pad se používá v dolní části, aby se zabránilo věšák na ručníky z uklouznutí a účinně chránit kontaktní povrch před poškrábáním.

5、Vynikající materiál: Vyrobeno z vybraných 304 z nerezové oceli pro dlouhou životnost.

Vlastnosti:

1. Vybrané materiály, odolné

2. Dvojité T-tvarovaný design, nové a elegantní

Popis:

Materiál: Nerezová ocel

Balení specifikace: cca 37*28*14 cm/14.57*11.02*5.51 v

Váha: cca 1050g

Název: Dvojitý věšák na ručníky

Seznam:

1*věšák na ručníky


  • Číslo Modelu: T-tvarovaný Ručník Rack
  • Materiál: Kovové