Auto Čištění Pistole Povrch Vnitřní Vnější Tornádo Nástroj, Sněhu, Pěny Lance Mytí Auta Vodní Pistole Vysokého Tlaku Vzduchu Pulse

 • Recenze
 • Skladem
456.29 Kč 346.87 Kč

Štítky: lavor wash, levné pěnové mytí zbraň, tornádo vzduchové pistole, tornádo, pěna gun, auto efekt, saucezhan, upravit sněhu, pěny lance, zbraň hračka, Sprcha 12v.

Popis:

Přehled:

Naše Auto Čištění Postřikovače přijímá PP plastu a hliníkové slitiny, lehké, odolné proti oděru a trvanlivé. Vybaven 1000 ml nádrž na vodu a pohodlně se vešly kapesní design, které umožňují snadno uchopit a ovládat výstupní úroveň stříkání přes nastavitelný ventil (Poznámka: musíte vybavit vzduchové kompresory s 6Bar/87Psi minimální konstantní tlak vzduchu, vzduchové trubice, atd..). Přijme pokročilé cyklónové čištění technologií, rychlejší a jednodušší čištění vašeho vozu na všechny podrobnosti, než pomocí štětce nebo tampony. Snadné použití a široce používané v čištění interiéru vozu a exteriéru, jako jsou dveřní džemy, kožené čalounění auta, držáky, konzole, měňavci, dveřní panely, a předpínače navíječe, kola povrchu atd.

Funkce:

Ideální Auto Čištění Nástrojů : Pokročilé čištění postřikovače navržen s unikátní cyklónové čištění, rychlejší a jednodušší čištění vašeho vozu na všechny detaily, které se obtížně čistí ručně. Horn hlavy kartáče, které lze vyčistit a suchý vzduch v sekundách. Je to jednodušší a rychlejší než malé podrobně kartáče nebo tampony.

Široká Kompatibilita a Snadné Použití : Vhodné pro většinu vzduchových kompresorů s 6Bar/87Psi minimální konstantní tlak vzduchu. Plně naplnit 1000 ml nádrž na vodu s mýdlem, stiskněte stávající tlakové mytí spoušť čištění postřikovače, a můžete snadno nastavit a ovládat výstupní úroveň postřik pomocí přiloženého otočný knoflík.

1000 ml Nádrž na Vodu a Pohodlně Grip : Vestavěný s 1000 ml nádrž na vodu a pohodlně se vešly kapesní design, dostatečně neutrální krém skladování a kontrolovatelné kapesní přinese vám mnoho pohodlí a aby se vaše auto čisté, jen během několika minut.

Odolné a Robustní : Přijímá PP plastu a hliníkové slitiny, lehké, odolné proti oděru a trvanlivé. Nádrž na vodu je vybavena bronzových částí na společný bod, který je robustní a odolné proti korozi.

Široce Používán : Široce používán pro všechny oblasti auto interiéru nebo exteriéru, jako jsou dveřní džemy, kožené čalounění auta, držáky, konzole, měňavci, dveřní panely, a předpínače navíječe, povrchu kola atd..

Specifikace:

Specifikace:

Typ Produktu: Auto Čištění Postřikovače

Barometrický Tlak: 6-9.2 Bar

Pracovní Teplota: 10-40 ° C

Láhev Kapacita: 1000ML

Materiál: PP Plast, Hliníkové Slitiny, Bronz

Konektor Průměr: 0,7 cm/0.276 inch

Hlavní Položka Velikost: 12.60 x 4.53 x 8.66 inch (L×W×H)

Položka Hmotnost: 1.194 kg

Obsah Balení:

Obsah Balení

1 × Čistící Postřikovač

1* Láhev

1 × Štětec


 • Rozhraní Materiálu: Inženýrství Plastové
 • Původ: KN(Původu)
 • velkoobchod,dropshipping: Podpora
 • Tryska Materiál: Inženýrství Plastové
 • Vodní Sprej Typ: sprcha
 • Rukojeť Typ: Palm Typ
 • Materiál Těla: Inženýrství Plastové
 • Značka: JOSHNESE
 • S Vodní Dýmky: No